Alytaus lopšelio-darželio ,,Nykštukas “ dainorėliai konkurso „Dzūkų balsas“ laureatai

2017 25 balandžio | Konkursai

Balandžio 25 d. Alytaus muzikos mokykloje vyko, jau tradiciniu tapęs, dzūkiškos dainos konkursas „Dzūkų balsas“. Į Alytaus muzikos mokyklą sugužėjo daugybė dzūkų regiono ikimokyklinio, priešmokyklinio, bendrojo ugdymo, meno ir muzikos mokyklų pedagogų ir dainorėlių. Dalyvių gausa parodė, kad mums labai svarbi mūsų krašto etninė kultūra bei jos puoselėjimas, o daina gali puikiai apjungti mūsų tautines ir dvasines vertybes. Pasiklausyti dzūkų krašto dainininkų, į konkursą atvyko viešnia iš Vilniaus – Lietuvių etninės kultūros draugijos pirmininkė, LMTA Etnomuzikologijos katedros dėstytoja, doc dr. Dalia Urbanavičienė.
Alytaus lopšeliui-darželiui ,,Nykštukas “ atstovavo mišrus ansamblis, kurį parengė vyresnioji muzikos mokytoja Jolanta Sabonienė. Konkurse skambėjo nuotaikinga lietuvių liaudies daina ,,Joja joja dziedukas“, pritariant muzikiniais instrumentais. Jaunieji dainorėliai: Emilija Kalinaitė, Aurėja Andrešiūnaitė, Goda Judickaitė, Liepa – Julija Jakubavičiūtė ir Karolis Rulis tapo II vietos laureatais. Džiaugiamės mažųjų atlikėjų pasirodymu, gauti padėkos raštai ir prizai.

Meninio ugdymo pedagogė Jolanta Sabonienė