Liepos 24-ąją „Nykštuko“ darželinukus aplankė pareigūnės iš Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Veiklos skyriaus – tyrėja Laura Svolkinaitė ir vyriausioji tyrėja Zita Sadauskienė. Džiaugiamės, kad nuoširdus bendradarbiavimas tęsiasi ir vasarą. Pareigūnės šiltai bendravo su vaikais, vyresnieji ir priešmokyklinukai prisiminė saugaus elgesio taisykles vasaros metu, susipažindino su policijos tarnybiniu transportu – policijos automobiliu. Vaikai su auklėtojomis Jolanta, Daiva, Aušra emocionaliai bendravo, žaidė gaudynių, krykštavo ir draugiškai apsikabino su jiems pažįstamas bičiuliu Amsiumi. Pareigūnės palinkėjo visiems saugių atostogų bei padovonojo vaikučiams spalvinimo knygelių ir policijos bičiulio Amsiaus vėliavėles. Vaikai padėkojo ir atsisveikino iki sekančio susitikimo.
Būkime saugūs gatvėje, namuose ir darželyje – sveikata visiems brangiausias turtas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,
vykdanti direktoriaus funkcijas