Lietuvos mažųjų žaidynės – 2017

2017 27 kovo | Projektas

2017 m. kovo 27 d. startavo Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės – 2017“ pirmas etapas, Alytaus Vidzgirio pagrindinėje mokykloje. Pirmame etape dalyvavo Alytaus lopšeliai-darželiai: „Nykštukas“, „Du gaideliai“, „Volungėlė“. Lopšelio-darželio „Nykštukas“ priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų komanda: Oskaras, Benas, Emilija, Kristupas, Gabrielė, Vestina varžėsi penkiose skirtingose estafetėse. Renginio metu vaikus linksmino ir drąsino olimpinis meškiukas. Varžyboms sportininkus rengė pedagogės: Aušrelė Visockienė ir Rita Anušauskienė. Paskirti teisėjai fiksavo 3 komandų rungčių laiką, klaidas ir skyrė taškus. Visi varžybų dalyviai apdovanoti diplomais ir prizais. Lopšelio-darželio „Nykštukas“ ugdytiniams linkime populiarinti olimpines idėjas, būti sveikais ir fiziškai aktyviais vaikais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Virginija Davainienė