Lietuvos Valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

2018 15 vasario | Paroda, Šventės

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir ugdyti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų pilietiškumą, tautiškumą ir sukurti darbelius Lietuvai. Lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenė Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti stengėsi išpuošti kiekvieną grupę ir kitas erdves. Koridoriuje puikuojasi ir visus džiugina įvairiaspalvė paroda „Ilgas Lietuvos kelias pasitinkant valstybės atkūrimo šimtmetį“. Numegzta įspūdinga Lietuvos trispalvė, veltos, siūtos, karpytos gėlės, sukurtas žemėlapis iš 100 žiedų. Džiaugiamės pedagogių išradingumu ir nepaprastu kūrybiškumu. Visų lopšelio-darželio grupių vaikučiai su auklėtojomis labai laukė Lietuvos atkūrimo 100-mečio. Kūrybiškai, su dideliu noru piešė, karpė, lipdė, lankstė ir puošė grupes, rūbinėles, laiptines ir darželio langus – tai padėka ir gražiausi linkėjimai Lietuvai.

Pasitikime kartu Lietuvos atkūrimo Šimtmetį :
minėkime kartu Lietuvos sėkmės istoriją,
švęskime kartu Vasario 16-ąją
ir toliau kartu kurkime mūsų Lietuvą.
Gražios Jums šventės.

Pagarbiai