Lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučių ansamblis dalyvauja konkursuose

2015 10 gruodžio | Konkursai

(Goda Čiginskaitė,  Urtė Bielevičiūtė, Agnė Baležentytė, Arijus Nevecka, Smiltė Balynaitė, Jorinta Jaruševičiūtė)

2015 m. gruodžio 10 d.  lopšelio-darželio ugdytiniai su meninio ugdymo pedagoge Jolanta Saboniene dalyvavo Advento-Kalėdų konkurse „Leliumoj“, Alytaus kultūros ir komunikacijos centre. Vadovė pritarė dainininkams tradicinėmis devynstygėmis kanklėmis. Už šaunų pasirodymą įvertinti padėkomis ir saldžiaisiais prizais. Dalyvaudami konkursuose ugdome  mažųjų dainininkų  domėjimąsi savo krašto tradicine kultūra.
2015 m. gruodžio 15 d. meninio ugdymo pedagoge Jolanta Sabonienė ir ansambliuko dainorėliai   su nauja programa dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurse „Dainų dainelė“ Alytaus miesto  savivaldybės etape, Alytaus Adolfo Ramanausko Vanago gimnazijoje. Kanklėmis pritarė Jolanta Sabonienė, smuiku – Aneta Miliauskaitė. Džiaugiamės, kad sulaukta aukštų komisijos įvertinimų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Virginija Davainienė