Džiaugiamės, kad turime nuostabią galimybę surengti pavasario pranašų parodą Alytaus kolegijoje. Skleidžiame savo įstaigos kūrybinę patirtį Pirmojo Alytaus bendruomenei ir visuomenei. Parskrendantys paukščiai parneša ant sparnų pavasarį su jais atbunda gamta, atbundame ir mes. Paukščių sugrįžimas, skelbia pavasarį ir primena didžiąsias kalendorines šventes, kuriose pabrėžiamas žmogaus santykis su jį supančiu įstabiu gamtos pasauliu. Nepraraskime ryšio su bundančia gamta, prisiminkime tradicijas ir kūrybinį lietuvių paveldą. Iš kartos į kartą perduodamos kūrybinės veiklos vertybės padeda suvokti mūsų savastį šiame laikmetyje. Sukurtos savo svajonių paukščių kompozicijos, panaudotos įvairios technikos (karpymo, lankstymo, vėlimo, mezgimo, siuvinėjimo, pynimo). Tegul kūrybinių darbelių parodos idėjos džiugina kiekvieną.
Į parodos uždarymą atvyko vyresniųjų, priešmokyklinių grupių vaikai su pedagogėmis ir lopšelio-darželio direktore, pavaduotoja ugdymui. Alytaus kolegijos direktorė Danutė Remeikienė nuoširdžiai padėkojo už surengtą įspūdingą parodą, kurią aplankė konferencijos dalyviai ir svečiai. Alytaus švietimo darbuotojų tobulinimo padalinio vadovė Aurelija Goravičienė įteikė lopšelio-darželio bendruomenei padėką, o vaikams – siurprizus.

Ona Vyšniauskienė vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja
Laima Bereznauskienė vyresnioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja