Birželio-liepos mėnesį surengta lopšelio-darželio „Nykštukas“ bendruomenėas kūrybinio darbo paroda „Mažas paukštelis – vaiko delne“ Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Pirmojo Alytaus filiale. Sėkmingai tęsiamos bendradarbiavimo tradicijos su socialiniais partneriais, parodų iniciatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Davainienė. Parodoje eksponuojami lopšelio-darželio bendruomenės kūrybiniai-meniniai darbai, kuriuose sudėta daug išminties, kruopštumo, kūrybos ir nuoširdumo. Parodos tikslas – parodyti kūrybinę išmintį, panaudojant įvairias medžiagas iš gamtos ir iš savo skrynelių. Parodų rengimas bibliotekoje padeda plėtoti ir skleisti meninę patirtį bei tapti Pirmojo Alytaus bendruomenės dalimi. Parodos lankytojus džiugino sukonstruoti, išmarginti, velti, megzti darbai, atsiliepimai įrašyti „Svečių knygoje“. Tikimės, jog užsimezgę partnerystės ryšiai su Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos Pirmojo Alytaus filialu nenutruks ir tik stiprės.

Alytaus lopšelio-darželio „Nykštukas“
„Pelėdžiukų“ priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Gecevičienė