Prasidėjo pirmasis etapas „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“

2018 9 kovo | Projektas

2018 m. kovo 6 d. lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ prasidėjo Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2018“ 1-ojo etapo rungtynės. Jau antrus metus dalyvaujame mažųjų žaidynėse. Projekto iniciatorė ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, sporto mokytoja Aušrelė Visockienė. Šis projektas vyks trimis etapais – pirmasis tarp 4 komandų iš „Kiškučių“, „Ežiukų“ ir „Kačiukų“ grupių. Visi žaidynių dalyviai pasipuošę sportiškai, rinkosi į sporto salę. „Lietuvos mažųjų žaidynės“ prasidėjo šventine sportininkų eisena, skambant M. Mikutavičiaus „Trys milijonai“. Svečius ir sportininkus pasveikino lopšelio-darželio direktorė Angelė Juškevičienė. Įžiebta olimpinė ugnis, kurią įnešė praėjusių metų žaidynių dalyvė – Gabrielė Gvazdauskaitė. Buvusi auklėtinė Urtė Bielevičiūtė parodė sportinę programėlę. Žaidynių dalyviai linksmai mankštinosi ir draugiškai varžėsi penkiose rungtyse. Buvo džiugu matyti vaikų didelį norą sportuoti, rungtyniauti ir atlikti užduotis ne tik greičiau, bet ir tiksliau. Aktyviai sportuoti skatino pedagogės: Aušrelė, Daiva, Laima, Vilija ir Živilė. Patiko vaikams rungtyniauti komandose ir tenkinti prigimtinį judėjimo poreikį. Jie įgijo patirties, žaismingai bendravimo ir garsiai skandavo. Visi „Lietuvos mažųjų žaidynių“ I-ojo etapo dalyviai buvo apdovanoti diplomais.

Alytaus lopšelio-darželio „Nykštukas“
direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Davainienė