Projektas „Būk aktyvus – būsi sveikas“ tęsiasi

2018 28 vasario | Projektas

Pagal projekto planą, pabuvojome gruodžio 6 d. Suvalkų miesto vaikų darželiuose su Alytaus miesto priešmokyklinukais ir pedagogais. Vasario 28 dieną sulaukėme delegacijos iš Lenkijos, Przedszkole Nr.2 Suwalki. Projekto partneriai mielai susipažino su mūsų lopšelio-darželio „Nykštukas“, „Pelėdžiukų“ grupės priešmokyklinukais, kartu žaidė ir susirado naujų draugų. Projekto dalyvių fizinės ir emocinės sveikatos gerinimui buvo organizuota įdomią sportinė veikla. Su auklėtoja Aušrele ir priešmokyklinio ugdymo pedagogėmis visi draugiškai atliko pratimus su kamuoliais, lenktyniavo tarp komandų – nugalėjo draugystė. Svečiai iš Lenkijos patyrė džiugias emocijas kamuoliukų baseine, maloniai svečiavosi įstaigoje ir kartu gėrėjomis sukurtomis erdvėmis. Išmokome lietuviškai-lenkiškai pasisveikinti ir padėkoti. Bendraudami patyrėme nuoširdumą ir supratome, kad esame tikri projekto partneriai. Gebame kartu rengti ir dalyvauti sveikatos gerinimo veiklose. Draugiškai atsisveikinę, pasilikome laukti dar vieno vizito į Suvalkus ir dalyvauti jų surengtose olimpinėse žaidynėse.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Davainienė