Liepos mėnuo lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ vaikučiams ir pedagogėms prabėgo linksmai ir įdomiai. Žydinti ir žaliuojanti vasara suteikia vaikams džiaugsmo akimirkų, jie gali per dienelę būti gryname ore, sportuoti, žaisti su smėliu, vandeniu, tyrinėti augalus ar surasti boružėlę. Išvykos už darželio teritorijos – mums priimtina ir didelė pramoga. Šalia įstaigos – Pirmojo Alytaus aikštė, kalneliai, žaidimų aikštelė, fontanai, dviračių takai, matosi biblioteka ir Piliakalnio gimnazija. Su vyresniaisiais vaikais surengta išvyka į Pirmojo Alytaus biblioteką. Keliaudami vaikai smalsavo ir stebėjo aplinką, sustojo prie fontanų, užkopė ant kalnelių. Su auklėtojomis Daiva ir Aušra vaikai prisiminė eismo taisykles ir pakalbėjo apie saugumą gatvėje. Vaikai dėvėdami liemenes ir jaučiasi saugūs. Perėję dvi perėjas pasiekė išvykos tikslą ir atvyko į biblioteką. Visus svetingai sutiko bibliotekos vedėja Angelė Jakimavičienė. Vaikai pabiro prie knygų lentynų, jautėsi laimingi, susidomėję knygelėmis ir apžiūrėjo parodą. Vaikus sudomino gausybė vaikiškų knygelių, vartė knygeles su garsais. Nuostabu, kad lopšelio-darželio ugdytiniai išvykoje patyrė neįprastų įspūdžių. Vaikai prakalbo, kad jie lankosi bibliotekoje ne pirmą kartą ir ateis daug kartų, kai mokysis mokykloje. Džiaugiamės, kad vyksta įvairūs renginiai Pirmojo Alytaus bibliotekoje.

Ikimokyklinio ugdymo auklėtojos
Daiva Sadauskienė