Šventės ir tradicijos

KUO MES ĮDOMŪS
  • Kas supras didžiausių paslapčių kupiną vaikų pasaulį, vaikų šypsenų vaivorykštę?
  • Tai mums svarbu, kad džiaugsmo ir laimės sklidina bėgtų Jūsų vaikučių krykštaujanti vaikystė…
  • Kad patirtute jaukumą ir pasitikėjimą, pasirinkite lopšelį-darželį „Nykštukas“.
  • Kiekvienas vaikas suras įdomią veiklą, patirs kūrybinį džiaugsmą saugioje ir turtingoje grupių aplinkoje.
  • Žaidimai ir darbeliai, meninė veikla ir vaidyba, muzika ir šokis, įdomios pramogos ir šventės  lopšelio-darželio kiemelyje.
VAIKUČIŲ LAUKIA ĮVAIRI  VEIKLA LOPŠELYJE-DARŽELYJE:
  • „Lego“ žaidimų kambarėlis
  • Tėvų kambarys
  • Pasakų seklytėlė
  • Liaudies šokių studija
  • Sporto kambarėlis
  • Muzikos ir dainavimo salė
ŠVENTĖS IR TRADICIJOS
  • Lopšelio-darželio bendruomenė turi savitas tradicijas, organizuojami renginiai ir parodos.
  • Rugsėjo pirmosios ir mokslo metų užbaigimo šventės darželio kiemelyje.
  • Rudenėlio gėrybės puikuojasi parodėlėse, vaikai inscenizuoja ir žaidžia patys, pavirtę rudenėlio dovanomis.
  • Advento vakaronės su Kalėda iš Čepkelių raisto, Kalėdų senelio laukimas – visų laukiama ir puoselėjama tradicija.
  • Užgavėnių persirengėlių šurmuliavimas ir  vaikštynės vieni pas kitus po darželio grupes.
  • Kasmetinės Kaziuko mugės  sukviečia vaikučius ir jų šeimas, svečius,  mokinukus, kurie perka, parduoda, maino.
  • Priešmokyklinukų išleistuvės į mokyklą – daugelio metų patirtis ir išradingumas, puoselėjami pasodinti išėjusių priešmokyklinukų  medeliai.
  • Tautinės šventės formuoja tautinę savimonę,  kultūros tradicijas, puoselėja dzūkų krašto tradicijas.