Visus aplankė linksmieji užgavėnių persirengėliai

2017 1 kovo | Renginiai, Šventės

Nuo ankstyvo ryto lopšelyje-darželyje „Nykštukas“  prasidėjo tikros Užgavėnių linksmybės ir žiemos palydos. Visi ruošėsi iš anksto: vaikai su auklėtojomis ir tėveliais gamino užgavėnių kaukes, ruošė persirengėlių drabužius, kepė blynus ir visokius skanumynus.  Užgavėnių dieną vyresnieji vaikai su auklėtojomis, persirengę užgavėnių personažais,  dainuodami ir grodami svečiavosi vieni pas kitus. Visi darželio darbuotojai sulaukė persirengėlių, vaišinosi blynais ir linkėjo vieni kitiems greičiau sulaukti pavasario. Susirinkę lopšelio-darželio kiemelyje visi linksminosi. Vyko Lašininio ir Kanapinio dvikova, Kanapinis nugalėjo.  Kiek džiaugsmo vaikams – pasivažinėjimas su gelda. Skanduojant  „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ uždegama Morė – užgavėnių simbolis, kartu išvaromas blogis, nelaimės ir įkyrėjusi žiema. Šviečiant saulei, buvo lengva ir  žiemą išvaryti su dideliu darželinukų būriu.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė
Rita Anušauskienė