Koncertinis rytmetys ,,Muzikos garsai“ Alytaus lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“

Geg 9, 2019Naujienos, Straipsniai

Gražų ir saulėtą  balandžio 26-oios rytą Alytaus lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“  vyko koncertinis rytmetys ,,Muzikos garsai“.

Jolantos Sabonienės kvietimu skambius muzikos garsus mažiesiems dovanojo Alytaus muzikos mokyklos mokiniai. Renginio vedančioji, muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė  papasakojo apie muziką, jos nuostabius garsus bei muzikos instrumentus.

Kanklėmis skambino Vytė Sabonytė, akordeonu grojo Elijus Stasiukynas ir Elita Stasiukynaitė, saksofoną pūtė Benas Sabonis, smuikais griežė Vakarė Freitakaitė ir Agota Vainaitė. Labai smagu, kad  koncertuoti atvyko ir buvę  Alytaus lopšelio-darželio ,,Nykštukas“  ugdytiniai  – Edas Knyšius ir Inga Bartulevičiūtė. Edas pagrojo akordeonu, o Inga gitara.

Koncertiniame rytmetyje skambėjo Jolantos Sabonienės, Kate Holmes, Johann Sebastian Bach, Vytauto Burinsko, Georges Bizet  ir kitų kompozitorių kūriniai.

Atlikėjus parengė Alytaus muzikos mokyklos  mokytojos metodininkės  – Violeta Prakapavičienė, Violeta Ligeikienė, Rima Beitnarienė, mokytojas ekspertas Rimantas Jočys, mokytoja Aneta Miliauskaitė ir  mokytojas Saulius Bučinskas.

Vaikučiai su dideliu susidomėjimu klausėsi įvairiais muzikos instrumentais atliekamų kūrinių, buvo sužavėti atlikėjų nuoširdumu.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė