Respublikinė ikimokyklinio ugdymo pedagogų praktinė konferencija „Ikimokyklinio ugdymo metodinės priemonės nuotoliniame mokyme“

Bir 29, 2020Naujienos

Balandžio  15 d. Alytaus lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ meninio ugdymo pedagogė Jolanta Sabonienė sėmėsi patirties respublikinėje ikimokyklinio ugdymo pedagogų praktinėje konferencijoje „Ikimokyklinio ugdymo metodinės priemonės nuotoliniame mokyme“.

Ši konferencija vyko nuotoliniu būdu. Konferencijai medžiagą parengė ir patirtimi dalijosi: Inga Šeduikienė, Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos mokytoja metodininkė „Mažasis repertuaras – žaisminga ir naudinga“(,,Padlet“ platforma), Audronė Čeplinskaitė – Piličiauskienė iš Lazdijų mokyklos-darželio pristatė ,,Power Point garso įrašymai ir filmuko sukūrimo mokymas“. Dalia Kantienė, vyr. mokytoja iš Kauno lopšelio-darželio ,,Spindulys“  pasidalino ,,Karaoke kūrimo pradžiamoksliu“, Raimonda Remeikienė, muzikos mokytoja ekspertė iš AJC pateikė video ,,Vokalo pratybos“. Vaiva Pocevičienė, Šiaulių lopšelio-darželio „Drugelis“ vyr. meninio ugdymo mokytoja parengė pranešimą ,,Muzikinės ugdymo priemonės ikimokyklinukams“, Aušra Marcinkevičienė iš Alytaus lopšelio-darželio ,,Pasaka“ sudomino metodine medžiaga ,,Vokaliniai pratimai įdomiau“, ,,Spalvos“ ir ,,Ta ir ti mokymas“.

Konferencijos temos buvo labai aktualios ir naudingos muzikos mokytojo darbe.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė