Respublikinė metodinė diena ,,Augu su muzika“

Geg 9, 2019Naujienos, Straipsniai

2019 metų gegužės 3 d.  Alytaus lopšelio-darželio ,,Nykštukas“  muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė dalyvavo Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio meninio ugdymo (muzikos) pedagogų  metodinėje dienoje „Augu su muzika” Varėnos lopšelyje-darželyje ,,Žilvitis“.

Metodinės dienos tikslas – skatinti ikimokyklinių įstaigų pedagogus bendrauti, bendradarbiauti, diskutuoti aktualiomis temomis, dalintis pedagogine patirtimi ir keistis vertingomis idėjomis.

Metodinėje dienoje  pranešimus skaitė lektorės – Jolanta Sabonienė, muzikos mokytoja metodininkė  Alytaus lopšelis/darželis ,,Nykštukas“, Vaida Žilinskienė, mokytoja metodininkė Varėnos l/d ,,Pasaka“, Božena Čenko, vyr. mokytoja Kalesninkų l/d, Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazija, Giedrė Colkaitė, vyr. mokytoja Vilniaus l/d ,,Žolynas“, Rima Vaickelionytė-Zenevičienė, vyr. mokytoja Alytaus l/d ,,Girinukas“. Atviras veiklas vedė vyr. auklėtojos  Alė Uždavinienė ir  Silva Bingelienė  bei vyr. mokytojas Nerijus Bakula Varėnos l/d ,,Žilvitis“,  Linas Savulionis, muzikos mokytojas Druskininkų l/d ,,Žibutė“. Patirtimi dalijosi Vanda Mockevičienė vaikų folkloro ansamblio ,,Piemenukai“ vadovė.

Ši metodinė diena – puiki galimybė skleisti gerąją darbo patirtį, dalintis kūrybinėmis idėjomis ir bendradarbiauti su kitų įstaigų pedagogais.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė