Respublikinis projektas ,,Vaikų darželis namuose“

Bir 29, 2020Be kategorijos

Alytaus lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ meninio ugdymo pedagogė Jolanta Sabonienė dalijosi  patirtimi respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projekte ,,Vaikų darželis namuose“. Projektą organizavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras.

Muzikos pedagogė Jolanta Sabonienė parengė ir 2020 m. balandžio 30 d. pravedė nuotolinę muzikos pamokėlę ,,Mamyte, tu brangiausia“.

Pamokėlės metu vaikai buvo mokomi muzikaliai pasisveikinti, lavino balselius vokaliniais pratimais, klausėsi dainelių ir visi drauge dainavo. Supdami lėlytes ir mylimus žaisliukus išmoko lopšinę. Grojo įdomiais, netradiciniais ritminiais instrumentais, sužinojo kaip vadinasi ta ir ti natelės, kaip atrodo ir kaip skamba kanklės. Pedagogė pasekė pasakėlę su muzikiniais intarpais  apie pačias gražiausias, geriausias ir brangiausias mamytes.

Džiugu, kad projekto metu ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams  buvo suteikta galimybė tęsti ugdymo procesą ir mokytis muzikos neišeinant iš namų.

Šis projektas – tai labai vertinga patirtis ir puiki galimybė pasidalinti savo muzikine pedagogine metodika.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė