Šeimų mandalų paroda viešojoje bibliotekoje

Bir 4, 2019Naujienos

Gegužės mėnuo – šeimos mėnuo,  tai pasibuvimas su visa šeima, bendrų darbų, užduočių atlikimas,  dalyvavimas įvairiuose užsiėmimuose, bendrų darbelių kūrimas.

Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ vaikai  kartu su tėveliais, seneliais, broliukais ir sesutėmis kūrė „Šeimos mandalą“. Parodą organizavo ikimokyklinio ugdymo auklėtojos Laima Bereznauskienė. Gitana Bielevičienė, Onutė Vyšniauskienė. Visi  drauge pasidžiaugėme nuostabiais kūriniais sukurtais iš įvairiausių medžiagų: sėklų, kruopų, makaronų, akmenukų, siūlų, smėlio, sagų ir pan. Kūrybingi darbai ne tik papuošė įstaigos erdvę, bet ir džiugino visus veiklos rezultatais.

Už pagalbą ir kruopštumą tariame AČIŪ!

Vėliau paroda persikėlė į Alytaus Jurgio Kunčino viešąją biblioteką Pirmojo Alytaus filiale „Nykštuko šeimų mandalos“ Paroda vyks iki birželio 28 d. Kviečiame visus apsilankyti ir apžiūrėti parodą, pasidžiaugti gražiomis idėjomis.

Gitana Bielevičienė