Tarptautinės mokytojų dienos minėjimas lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“

Spa 4, 2019Naujienos

Štai ir vėl spalis, pasipuošęs spalvinga lapų skraiste mums dovanojo kasmetę šventę – Tarptautinę mokytojų dieną. Nuo pat ryto lopšelyje-darželyje ,,Nykštukas“ sklandė šventinė nuotaika, skambėjo muzika, į darželį  nešini gėlėmis skubėjo vaikučiai. Tai diena, leidžianti pajusti savo darbo prasmę.

Susirinkusias į šventinį minėjimą auklėtojas daina ,,Lakštingalėlė“  pasveikino ,,Ančiukų“ grupės ugdytinė Eva Urbanavičiūtė.

Šiltus ir prasmingus žodžius bendruomenei skyrė lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ direktorė Daiva Rekštienė. Pavaduotoja ugdymui, Rita Anušauskienė priminė kokios esame svarbios ir ypatingos mūsų mažiesiems ugdytiniams. Gražius žodžius šventės proga kolegėms išsakė renginio vedančiosios: ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja Onutė Vyšniauskienė ir muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė. Dainininkai, pasipuošę Aušros Ratkevičienės siūtais spalvingais  drabužėliais  dovanojo skambias daineles. Kolegėms  J. Sabonienės dainą ,,Laiškas vėjui“  padainavo  pedagogių ansambliukas.

Vaikučiai bei jų tėveliai nuostabiuose rėmeliuose užrašė pačius šilčiausius ir prasmingiausius žodžius  darželio bendruomenei.

Muzikos mokytoja metodininkė Jolanta Sabonienė