Išvyka į Olimpines žaidynes Suvalkų mieste

2018 21 kovo | Renginiai

Kovo 20 d. lopšelio-darželio „Nykštukas“ 16 priešmokyklinukų su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Asta ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija išvyko į Lenkiją, Suvalkų miestą. Buvome pakviesti dalyvauti Jaunųjų atletų olimpinėse žaidynėse pagal vykdomą Lietuvos – Lenkijos projektą Nr. LT-PL-IR-081 „Būk aktyvus – būsi sveikas“, finansuojamą pagal Interreg V-A Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo programą. Suvalkų sporto rūmuose susirinko apie 600 vaikų iš Lenkijos ir Lietuvos. Komandos varžėsi sportinėse estafečių rungtyse. Vaikai skambiais šūkiais palaikė olimpiečius, linksmai bendravo vieni su kitais. Skambant muzikai pažaidė, stebėjo sportinius šokius. Olimpiados pabaigoje visi gavo kuprinėles su dovanomis, buvome pakviesti papietauti. Nors kelionė ilga, bet įdomi ir prasminga. Visi grįžo laimingi. Savo draugams pasakojo patirtus įspūdžius, parvežėme lauktuvių. Dėkojame tėveliams už rūpestį ir pasitikėjimą mumis. Jūsų atžalos pabuvojo užsienio šalyje – tai nekasdienis įvykis darželyje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Virginija Davainienė